Valentýnská pozvánka do Květinářství GALERIE Brno

5. 2. 2019

Valentýnská pozvánka do Květinářství GALERIE Brno

 

 

 

 

 

 

Blíží se den sv. Valentýna, svátek všech zamilovaných. V tento den více než jindy myslíme na své partnery, scházíme se s nimi na romantických místech a vyznáváme jim lásku. Obdarováváme je květinami, dárky, posíláme jim valentinky, aby věděli, že na ně myslíme.

 

 

 

Svátek zamilovaných

Svátek svatého Valentýna je odvozený od jména kněze, který i přes zákaz císaře oddával milence. Za neuposlechnutí rozkazu ho 14. února popravili. Proto se stal tento den, dnem zamilovaných. A jak lépe ho oslavit než květinou?

 

Rádi bychom vás pozvali do Květinářství GALERIE Brno, které sídlí v prostorech Obchodního domu Klášter, kde si spolu užijete romantickou valentýnskou atmosféru ve velkorysých prostorech moderní květinové galerie.

 

Nebo můžete kytici objednat online přímo z domu. Na výběr jsou různé barevné variace, velikosti i pestrobarevný květinový box.

 

Červená jako symbol lásky

K oslavě Valentýnu často patří červená srdce. Do této barvy můžete vyladit i objednanou kytici. Na výběr jsou dvě možnosti. Svou drahou polovičku můžete překvapit kyticí červených růží. Kromě růží floristé kytici dozdob doplňkovou zelení. Druhá možnost je kytice v červených odstínech. Ta se skládá z různých květin v červeném odstínu a doplňkové zeleni. U obou si vyberete požadovanou velikost a floristé pak na míru kytici vytvoří. Každá je proto originál.

14.2. můžete vyzvednout již předem objednanou kytici nebo si nechat uvázat kytici na míru. Těšíme se na Vaši návštěvu.